Projekt EU

Cílem projektu je pomocí nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání. Naše škola uplatňuje prvky klasického i moderního vyučování a chceme naučit využívat nabyté vědomosti žáků pro praktické užití. Je důležité předávat takové znalosti a dovednosti, které budou uplatnitelné v životě. Cílem projektu je vytvořit u každého žáka pozitivní vztah ke vzdělávání a to názornou a efektivní formou za využití interaktivních nástrojů.

Specifické cíle

• Vytvoření sad digitálních učebních materiálů pro využití ve výuce běžných předmětů. (Český jazyk, Přírodověda, Vlastivěda, Prvouka, Anglický jazyk, Matematika).
  • Zkvalitnění výuky běžných předmětů díky využití moderních ICT technologií.
  • Modernizace a zkvalitnění ICT vybavení školy.
  • Vybavení speciální učebny multifunkčními žákovskými pracovišti pro výuku standardních předmětů pomocí ICT.