Škola zajišťuje:
  • Základní vzdělávání celého prvního stupně v základní škole
  • Předškolní vzdělávání
  • Mimoškolní vzdělávání ve školní družině
  • Stravování dětí ZŠ a MŠ a zaměstnanců školy

Ředitelka školy: Mgr. Šárka Kočí
Učitelky ZŠ: Mgr. Eva Brestovanská, Barbora Kalčíková , Mgr. Olga Kaplová a Bc.Veronika Szilagyiová
Asistent Pedagoga:  Petra Smolová
vychovatelka: Petra Smolová
Asistent pedagoga: Eva Vyhlídková
Asistent pedagoga: Mgr. Miroslava Moravcová
Asistent pedagoga: Nikola Pešková
Vedopucí vychovatelka: Bc. Karolína Suchomelová
Vychovatelka šk. družiny: Yvona Koblihová, Bc.Veronika Szilagyiová a Petra Smolová

Učitelky MŠ: vedoucí učitelka: Radka Portelová,
učitelky: Adéla Jungmanová, Lenka Vokatá, Eva Jakubcová
Asistent pedagoga: Martina Chmelíková
Asistent pedagoga: Alena Necidová
Metodik prevence: Mgr. Eva Brestovanská

Provozní zaměstnanci:

šk. kuchyň: Marie Musilová
                     Tereza Samková
vedoucí stravování: Yvona Koblihová
uklízečka MŠ: Nikola Malá
uklizečka ZŠ: Lucie Nábělková
školník: Jaromír Pavlíček

Externí pracovníci školy

účetní: p. Miroslava Loudová

Zaměření školy

Zaměření školy vychází z výchovných a vzdělávacích potřeb žáků, kvalifikovanosti pedagogického sboru a ze vzdělávacích tradic školy, které jsou v souladu s cíli vzdělávání žáků.

Prioritou by mělo být poskytování základního vzdělávání žáků se zaměřením na jejich aktuální dovednosti. Dále pomoci žákům se speciálními vzdělávacími potřebami rozvíjet jejich pohybové dovednosti a komunikační dovednosti v mateřském jazyce. Nemalou míru pozornosti věnovat rozvoji v sociálních vztazích. Cílem je pak poznávat, prožívat a tvořit v bezpečném prostředí vně i uvnitř školy.

Směřovat k tomu, aby ze školy odcházeli žáci, kteří se budou schopni socializovat, komunikovat a reálně zhodnotit své možnosti a schopnosti.
Zajistit bezbariérové přístupy do školní budovy i tříd pro žáky s tělesným nebo kombinovaným postižením.

Bezpodmínečně nutná je spolupráce s odborníky a všemi učiteli. Rovněž tak osobní a pedagogická asistence, kdy vzdělání bude uskutečňováno na základě nových příležitostí.

Dalším úkolem školy je vést žáky ke zdravému životnímu stylu, schopnosti kulturního a estetického prožitku. Klást důraz na vlastní tvořivost.

Žákovi by měla být poskytována ochrana, aby byl respektován jako jedinec. Cílem je vytvářet emočně kladné prostředí, kde bude respektována individuality žáka.